O fotel prezydenta Gorzowa powalczy piąty kandydat

27 września 2018, 21:18
fot. facebook.com/kwwFaniGorzowa
Rzutem na taśmę, swoją kandydaturę na prezydenta Gorzowa zgłosił Ryszard Kneć, były sekretarz miasta. Tym samym o fotel prezydenta Gorzowa powalczy nie czterech, ale pięciu kandydatów. Oprócz Ryszarda Knecia będzie to Jacek Wójcicki, Robert Surowiec, Marta Bejnar-Bejnarowicz i Sebastian Pieńkowski.

W środę 26 września o północy minął termin rejestracji kandydatów na prezydenta miasta. Do ostatniej chwili ze zgłoszeniem swojej kandydatury wahał się Ryszard Kneć, były sekretarz miasta za czasów prezydentury Tadeusza Jędrzejczaka. Ostatecznie jednak zdecydował się wystartować w tegorocznych wyborach prezydenckich i stanąć w szranki z obecnym prezydentem Jackiem Wójcickim, Robertem Surowcem, Martą Bejnar-Bejnarowicz i Sebastianem Pieńkowskim.

Ryszard Kneć startuje z Komitetu Wyborczego Wyborców Fani Gorzowa, w którym znalazł się m.in. Sefan Sejwa, były wiceprezydent Gorzowa. Komitet wystawił swoich kandydatów na radnych do Rady Miasta w każdym z pięciu okręgów. Tegoroczne wybory samorządowe odbędą się 21 października.

Ankieta

Prezydentem Gorzowa zostanie?

Nie czworo, ale ostatecznie pięcioro kandydatów będzie ubiegało się o fotel prezydenta Gorzowa.
  • Jacek Wójcicki41.35%
  • Marta Bejnar-Bejnarowicz10.47%
  • Ryszard Kneć3.74%
  • Sebastian Pieńkowski39.53%
  • Robert Surowiec4.91%
Ankieta zakończona. Dziękujemy!
Oddanych głosów: 936


Podziel się

Komentarze


Pozostałe wiadomości

Fotoreportaże


x